مقالات

کمپانی مایلی

متن زیر متن کامل مدیرعامل مایلی میباشد که توسط نیکوتیران در اختیار شما عزیزان قرار داده شده : 

ما به موفقیت شما متعهد هستیم. اگر این نامه را می خوانید ، ما می دانیم که تصمیم خود را در نظر گرفته اید که آیا MYLÉ محصول مناسبی برای شما است یا خیر. ما می خواهیم شما موارد زیر را بدانید: ما متعهد هستیم از تصمیم شما در یافتن جایگزینی برای سیگارهای قابل احتراق حمایت کنیم. ما متعهد هستیم که به شما آموزش دهیم ، نه تنها در مورد استفاده از محصولات MYLÉ ما ، بلکه در مورد مزایای سلامتی که ممکن است در نتیجه کاهش نهایی وابستگی شما به محصولات قابل احتراق دخانیات و همچنین در مورد خطرات ناشناخته که ممکن است با استفاده از یک محصول حاصل شود ، به شما آموزش دهیم. محصولی مانند MYLÉ.

ما به تمام افراد سیگاری سن قانونی متعهد هستیم که به دنبال یافتن جایگزینی برای استفاده از محصولات دخانی قابل احتراق هستند. ما استفاده از محصولات خود را توسط جوانان و اشخاصی که سن قانونی ندارند ، محکوم نمی کنیم. ما از قوانینی حمایت می کنیم که درصدد محدودیت استفاده افراد زیر سن قانونی است. ما همچنین در حال انجام هر کاری در توان خود هستیم تا با تنظیم کننده ها در مرکز کنترل بیماری ها و سازمان غذا و داروی اینجا در ایالات متحده (و در نهایت در خارج از کشور هر کجا که MYLÉ فروخته شود) کار کنیم تا به همه افراد آموزش دهیم تا بتوانند آگاهانه درباره سلامتی خود را انتخاب کنند.

ما قول می دهیم که برای کمک به تأمین اعتبار مطالعات مناسب و در دسترس قرار دادن نتایج این مطالعات برای شما ، اقدامات لازم را انجام خواهیم داد تا انتخاب های آگاهانه ای صورت گیرد. بسیاری از ما در دفتر مرکزی مایلی (MYLE) سیگاری های سابق هستیم و اعضای خانواده عزیز را در اثر سرطان ناشی از مصرف سیگار از دست داده ایم. ما به یک جایگزین احتیاج داریم و MYLÉ همین است! با احترام کامل به سفر دشوار فردی که انتخاب کردید ، بهترین ها را برای شما آرزو می کنیم!
آریل گورلیک / مدیرعامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *